Zjistit dostupnost

Od 25.05. se náš hotel těší opět na Vaši návštěvu

Snídaně bufetové 7:30-9:30, obědy menu 11:00-13:30, večeře formou menu nebo bufetové 17:30-19:30.

informace pro zákazníky o epidemiologických opatření při návštěvě hotelu a restaurace:

-v případě, že host hotelu nebo restaurace má tělesnou teplotu 37 °C a vyšší nebo jiné příznaky onemocnění COVID-19, je mu zakázán přístup do provozovny

Hotel:

- dezinfekční přípravky jsou k dispozici v prostoru příchodu hostů do ubytovacího zařízení a na recepci.

- ve všech veřejných prostorách (recepce, konferenční místnosti, snídaňová restaurace, restaurace, bar, venkovní a rekreační prostory, chodby, business centra, prostory pro úschovy zavazadel, fitness centra atd.) je povinnost nošení roušek.

- ve všech veřejných prostorách (recepce, konferenční místnosti, snídaňová restaurace, restaurace, bar, venkovní a rekreační prostory, chodby, business centra, prostory pro úschovy zavazadel, fitness centra atd.) je povinnost dodržovat pravidla předepsané vzdálenosti mezi personálem a hosty min. 2 metry (s výjimkou společné skupiny hostů).

Restaurace:

- při vstupu do restaurace a na venkovní zahrádku používejte dezinfekci na ruce. -Nošení roušek hosty je povinné s výjimkou konzumace u stolu. -Klient musí mít roušku vždy, když se vzdálí od stolu. Dodržujte 2 metry vzdálenosti (s výjimkou společné skupiny hostů) včetně čekací zóny restaurace.

-u bufetové formě snídaně a večeře vstupujte k nabídce s rouškou, jednotlivě, dodržujte 2 m vzdálenosti a používejte hygienické rukavice

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..